Wiedza tajemna ciekawi ludzi od dawna, a rozwój duchowy jest tym, co często przekazują sobie cywilizacje, rody czy pokolenia. Informacje o życiu, śmierci, o tym co było dziś, czy dopiero nastąpi, stanowi od zawsze zagadkę ludzkości.

Wiedza tajemna

Wiedza tajemna obejmuje takie tematy, jak: życie po życiu, duchy i ich duchowe przesłania, czy jasnowidzenie. Dlatego wśród ludzi pojawiają się osoby o niezwykłych zdolnościach, posiadające moc, którą wykorzystują w praktyce, w codziennym życiu. Komunikacja z innym światem była od zawsze tematem tabu. Często starano się ją wykorzystywać, aby dowiedzieć się, jak jest po śmierci, gdzie trafia dusza. Warto dowiedzieć się więcej o wiedzy tajemnej. Do najciekawszych trzech pozycji należą Cywilizacja Hathorów, Parapsychologia na tropie zbrodni oraz Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje.

Cywilizacja Hathorów

Virginia Essene oraz Tom Kenyon napisali książkę, według której ludzkość ma zostać wprowadzona na kolejny etap rozwoju duchowego. Cel stanowi poznanie cywilizacji żyjącej w innych wymiarach. Hathorowie wskażą nam właściwą drogę rozwoju, która będzie miała znaczenie gdzie indziej, ponieważ ludzie są w niezwykłym momencie swojej drogi. Dalsze losy planety i cywilizacji będą zależeć od decyzji, wyborów czy znalezieniu sensu. Ich przesłanie jest pełne miłości, mądrości oraz pokoju, ale żeby je poznać trzeba kochać Ziemię.

Parapsychologia na tropie zbrodni

Książka Adama Bourne’a dotyczy osób, które posiadają zdolności parapsychologiczne. Za pomocą swojego daru pozwalały rozwiązywać trudne zagadki kryminalne. Kiedy policyjne i detektywistyczne metody zawodziły, proszono i korzystano z usług tych osób. Pomagali, wskazywali miejsca, stwierdzali czy zaginiona osoba żyje, odnajdywali rzeczy, a nawet przewidywali wydarzenia. Liczyła się pomoc ze źródła – od osób, które widzą i czują więcej.

Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje

Francois Brune napisał opowieść o trzech pokoleniach rodziny. Niezwykłym faktem jest, że otrzymywała ona wiadomości od zmarłego syna oraz innych krewnych. Zmarli przekazują informację nie tylko o tym, gdzie się znajdują, ale o tym co jest ważne, i co należy zrobić. Zmarli w swoich wiadomościach umieszczają nie tylko to, co było, ale to co będzie, prezentują niebo jako krainę szczęśliwości. Przemawiające do ludzi żyjących dusze zmarłych poruszają i skłaniają do refleksji na temat życia po śmierci, a także do większej wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *